Bronz hétvégi Gyerekőr Program a PTE-n

2018.12.08. 08:00 - 12:00
PTE óvoda - Pécs, Szigeti út 12.

2018. december 8-án, szombaton 9.00-13.00 óra között – a családi reggelit követően, de még az ebédet megelőzően – a Pécsi Tudományegyetem óvodája szakképzett gyermekfelügyeletet biztosít PTE munkatársak gyermekei részére, 3 óvodai csoportban elosztva, 60 fő erejéig. Ezzel biztosítjuk, hogy a szülők kényelmes körülmények között intézhetik karácsonyi teendőiket, amíg a picik biztonságos és vidám környezetben töltik délelőttjüket.

Feltételek: Betöltött 3 – 7 éves kor, EGÉSZSÉGES, ismeretlen környezethez könnyen alkalmazkodó, NEM CSAK PTE ovis gyermekeket várunk. A regisztrációs felületen a gyermek azon hozzátartozójának megnevezése – rokoni kapcsolatának feltüntetésével – aki jogosult a gyermeket az óvodából elvinni.

A programban való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött, melyre EHA vagy Neptun kóddal történő belépés után (az oldal jobb felső sarkában, login gombra kattintással) jelentkezhet. Regisztrációt követően a saját jelentkezést a Jelentkezések főmenüpont Saját regisztrációm almenüponban érheti el, módosíthatja, szükség esetén törölheti.